Contact


BeVo

Anglo 35

9870 Zulte

 

Ondernemingsnummer: 0829 918 340

Bank: IBAN: BE19 0018 1171 8712

 

Gelieve bij vragen direct de juiste persoon te contacteren. Op deze manier ontvang je sneller en correcter antwoord en voorkom je dubbel werk binnen onze organisatie.

 

Bestuur en contactpersonen

                                                                             

Bestuur: Voorzitter


Tamara Cobos Rodriguez

Anglo 35

9870 Zulte

Tel. : 0473/47.39.79

E-mail : voorzitter@bevo-belgie.org

Congres/ledendagen


Tamara Cobos Rodriguez

Anglo 35
9870 ZULTE

Tel. : 0473/47.39.79

E-mail : congres@bevo-belgie.org

 

Bestuur: Ondervoorzitter


Lydie Schoenmakers

Bremstraat 4

3511 Kuringen

Tel. : 011/22.95.32

E-mail : ondervoorzitter@bevo-belgie.org

Bestuur: Secretariaat en Penningmeester


Sonja De Loose
Weststraat 5C

9180 Moerbeke-Waas

Tel. : 0475/49.30.25

E-mail : secretariaat@bevo-belgie.org

Website en Nieuwsbrief


Sonja De Loose
Weststraat 5C

9180 Moerbeke Waas

Tel. : 0475/49.30.25

E-mail : website@bevo-belgie.org

Erkenning van leden en samenwerkende scholen


Ann Van De Voorde

Roggestraat 19

9160 Lokeren

Tel. : 0497/13.78.49

E-mail : erkenning@bevo-belgie.org